Oddelenie stomatológie

Lídrom Oddelenia stomatológie je primár MUDr. Juraj Králik. Oddelenie poskytuje široké spektrum stomatologických služieb. V oblasti záchovnej stomatológie ponúkame všetky typy kompozitných výplní zubov, ošetrenia koreňových kanálikov a revízie týchto ošetrení.

V oblasti protetickej stomatológie sa venujeme fixným a snímateľným zubným náhradám, ktoré zhotovujeme na vlastných zuboch alebo implantátoch: zubné korunky, mostíky, prípadne hybridné snímateľné náhrady. Venujeme sa aj dentoalveolárnej chirurgii a implantológii.

Ambulancie sú starostlivo zariadené na poskytovanie najvyššieho štandardu a vybavené najkvalitnejším prístrojovým vybavením.

STOMATOLOGICKÉ MIKROSKOPY

Carl Zeiss

Všetky ambulancie sú vybavené prémiovými stomatologickými mikroskopmi Carl Zeiss, ktoré nám umožňujú významne zvýšiť presnosť a precíznosť práce. Pre pacienta to ako benefit prináša znížené riziko komplikácií a urýchlenie doby hojenia.

3D RÖNTGEN

Rayscan Alpha

Digitalizácia kliniky je na mimoriadne vysokej úrovni. Súčasťou technologickej výbavy je aj počítačová tomografia - 3D röntgen Rayscan Alpha, ktorý je základom pri plánovaní implantologickej liečby, či pri revíziách ošetrenia koreňových kanálikov.

INTRAORÁLNY 3D SKENER

Medit i500

Medit i500 je je určený na veľmi presné digitálne skenovanie, ktoré je rýchlejšie, presnejšie, bezpečné a pre pacienta komfortnejšie ako tradičné postupy. Digitálny sken je následne použitý pre vytvorenie digitálneho designu zubnej náhrady. To umožňuje vytvoriť finálny produkt pre pacienta v priebehu niekoľkých hodín.

CELKOVÁ ANESTÉZIA

Dräger Fabius +

Pre ošetrenie pacientov v celkovej anestézii je Stomatologická klinika DENTAKRA vybavená aj anesteziologickým prístrojom špičkovej nemeckej značky Draeger Fabius plus.

Staráme sa o popradské zuby od roku 1993

Stomatologická klinika DENTAKRA spolupracuje s nasledujúcimi zdravotnými poisťovňami:

Stacks Image 1803
Stacks Image 1805