Čeľustná ortopédia

Oddelenie čeľustnej ortopédie sa zaoberá liečbou odchýliek postavenia zubov. Lídrom oddelenia na Stomatologickej klinike DENTAKRA je MDDr. Martina Viktorová. Spolu s MUDr. Annou Králikovou plánujú a realizujú všetky druhy čeľustno-ortopedickej liečby.

Ponúkame liečbu neviditeľnými dlahami, fixnými alebo snímateľnými aparátmi. Okrem čeľustno-ortopedickej liečby je na ceste za dokonalým úsmevom kľúčová aj správna technika starostlivosti o zuby a zubné strojčeky. Náš tím dentálnych hygieničiek je pripravený odborne aj prakticky oboznámiť pacientov so správnymi postupmi dentálnej hygieny počas celého liečebného procesu.

3D RÖNTGEN

Rayscan Alpha

Nevyhnutným predpokladom úspešnej liečby je kvalitná analýza a diagnostika. Bezkonkurenčná technológia 3D skenera Rayscan Alpha nám umožňuje pomocou vysokovýkonných detektorov a pokročilého rekonštrukčného algoritmu získať v reálnom čase podrobné a presné klinické informácie.

INTRAORÁLNY 3D SKENER

iTero

Aj na oddelení čeľustnej ortopédie úspešne aplikujeme moderné technológie a už niekoľko rokov používame intraorálny zubný skener iTero. Digitalitácia procesu liečby zvyšuje presnosť a kvalitu, vyššiu rýchlosť a odpadá aj nepríjemná a zdĺhavá nutnosť vyhotovenia odtlačkov.

NEVIDITEĽNÉ ZUBNÉ STROJČEKY

starlynr

Stomatologická klinika DENTAKRA sa v závere roka 2022 stala exkluzívnym partnerom novej značky neviditeľných strojčekov starlynr. Oproti konkurenčným značkám neviditeľných strojčekov spoločnosť starlynr deklaruje 2x vyššiu pevnosť dláh pri ich vyššej priehľadnosti, podporu AI smart a vyššiu rýchlosť liečby v porovnaní s konkurenciou.

Staráme sa o popradské zuby od roku 1993

Stomatologická klinika DENTAKRA spolupracuje s nasledujúcimi zdravotnými poisťovňami:

Stacks Image 1844
Stacks Image 1846